Brunek

Kto może niech pomoże 🙂

BRUNEK_640

 

Bruno urodził się 22 listopada 2012 roku w Gdańsku z wrodzoną wadą układu nerwowego – przepukliną oponowo-rdzeniową i związanymi z tym konsekwencjami – niedowładem wiotkim kończyn dolnych, obniżonym napięciem mięśniowym i pęcherzem neurogennym, dlatego wymaga cewnikowania. Od urodzenia jest pod opieką wielu specjalistów (neurolog, neurochirurg, nefrolog, ortopeda, lekarz rehabilitacji, okulista, endokrynolog, gastroenterolog, kardiolog, logopeda, psycholog). Od pierwszych tygodni życia jest intensywnie rehabilitowany.

Bruno jest pogodnym, radosnym i spostrzegawczym dzieckiem, ciekawym ludzi i otoczenia. Dzięki systematycznej ciężkiej rehabilitacji udało się wiele osiągnąć – chodzi przy meblach i z balkonikiem rehabilitacyjnym, ale jeszcze dużo pracy i wyzwań przed nami. .Pragniemy, aby Bruno mimo swojej niepełnosprawności fizycznej, mógł być w przyszłości pełnoprawnym, niezależnym i szczęśliwym człowiekiem.

Bruno bardzo dzielnie i cierpliwie znosi wszystkie trudy i wyrzeczenia swojej choroby, aby mógł kiedyś samodzielnie chodzić, biegać i podskakiwać potrzebna jest dalsza intensywna rehabilitacja, zabiegi i zaopatrzenie ortopedyczne, na które potrzeba wielu środków finansowych, dlatego prosimy o pomoc.

Wierzymy w szczere dobre i chętne do niesienia pomocy serca darczyńców. Jeśli to możliwe przekaż swój 1% na dalsze leczenie i rehabilitację Brunka, aby mógł normalnie rozwijać się i samodzielnie chodzić.

Możesz to zrobić wypełniając dodatkową rubrykę w Twoim PIT:

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM „PIERWSZY KROK”

UL. OPATA JACKA RYBIŃSKIEGO 24/4B 80-319 GDAŃSK

Bank Millenium 76 1160 2202 0000 0000 6190 5321

KRS 0000226503

Z dopiskiem cel szczegółowy: Bruno Smorczewski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *